Amazing Replica Breitling Superocean II 36 – dámská potápěčská hodinka

Breitling repliky hodinek

Breitling vytvořila novou úžasnou dámskou verzi svých hodin z kolekce potápění s názvem Superocean. Tento nový model je pouhý 36 mm široký a je vyroben z druhé generace Superocean číselníků, které jsou vybaveny více arabskými číslicemi, než jejich předchůdci. Nový Breitling Superocean je dodáván s automatickým mechanickým pohybem založeným na ETA, který je spíše špatný, když mluvíme o podporovaných funkcích. Pro nové hodinky velikosti dámy jsou dvě různé barvy číselníku. Pokud jde o materiály a barvy, výběr dostupných příloh je mnohem širší.
Když kontrolujete vzhled repliky hodinek a její funkce, Breitlng Superocean II 36 není tak personalizovaný ani zvláštní. Vychází ze série potápěčských replik hodin série Superocean, mezi něž patří několik dalších, které podporují přesně stejné funkce jako hodinky. Tito jsou dabovaný Superocean (které jsou k dispozici ve dvou různých velikostech, s průměry 44 a 42 mm) a Superocean II (ve stejných rozměrech). Ve skutečnosti mají téměř stejné funkce. Ale jediný rozdíl spočívá ve vzhledu číselníků. Druhá generace obsahuje arabské číslice pro 11 hodinových pozic (vynechána je pouze ta, která se nachází ve třech hodinách, protože je používána jako místo pro její datum).
Dokonce i když je kolečko v 12hodinovém formátu, vnitřní kroužek obsahuje informace o hodinách od 13 do 24 pozic, které mohou být vhodné pro ty, kteří mají problémy, když je čas vyjádřen v 24hodinovém formátu. Časomíři Superocean II společně s tímto mají arabské číslice, umístěné ve zlepšení pěti pozic v minutové / druhé stupnici namísto hladkých značek, které byly použity v první iteraci.
Vedle použití krystalu odolného proti oslnění je viditelnost vybavena nadměrnými světelnými rukama a stejným druhem nátěru, který se vztahuje na číslice. Další očekávanou vlastností, která vychází z účelu hodinky, je to, že dokáže odolat tlaku vody až do 200 metrů, což je více než dostatečné pro podmořské dobrodružství.
Pro nejmenší z modelů řady Superocean jsou dvě možnosti volby. Jsou to sopky černé, pokud se snažíte dosáhnout co nejvyšší čitelnosti nebo hurikánu bílé, pokud potřebujete jemnější a ženský vzhled a pocit.
Pokud jde o výběr přílohy, existuje mnoho dalších možností, jak lze očekávat u modelu určeného pro dámy. Tři dostupné materiály jsou nerezová ocel, pryž a kůže. K dispozici je pouze jeden ocelový náramek a je tvořen třemi propojenými profily typu III s nejširší střední částí. Dostupné pryžové pásky jsou Ocean Racer II s velkými kruhovými perforacemi, stejně jako Diver Pro II, které mají vyčnívající nápis na jméno značky. Zatímco první může být v černé nebo bílé barvě, druhá nabízí možnosti mezi černým a modrým.
K dispozici jsou také dva druhy kožených řemínků, které lze spárovat s kousky. První je čistá s bílým prošíváním a je dodávána ve zlatých, černých, hnědých a modrých odstínech. Nejvíce možností, pokud jde o barvy, je kožený řemínek Sahara, který je vybaven vzorem svislých čar, který svým způsobem připomíná strukturu pouště. Tento typ kožené náramky je k dispozici v černém, červeném, modrém, hnědém, oranžovém, bílém, růžovém nebo fuchsijském odstínu. V závislosti na konečném výběru příchytky je dodáván buď se sklopnou sponou nebo sponou typu tang.