Populární a známá repliky značky tag heuer oslavuje své nejnovější hodinek s filmovým holdem

V loňském roce s cílem oslavit 55. výročí svého uvedení na trh, falešná značka heuer požadovala od fanoušků svých drahých chronografů, aby nominovali, která z mnoha variací svého slavného autavia modelu, které doufají, že se budou animovat znovu. Reakce byla překvapivá a ohromující s jedním celkovým vítězem: 1966 model nazvaný „rindt“ v uznání f1 šampióna Jochen rindt je zvláštní náklonnost k dílu.
Původně navržený a vytvořený Jackem Heuerem v roce 1962, automobilvie (spojování automobilů a letectví s odkazem na centrální roli chronografu ve dvojitém časovém rozvržení v obou sférách) bylo uznáno nejprve za to, že byl poprvé rotující rám připevněn k hodinám. Ale stal se lépe známý svými perfektními rozměry, dokonalým čitelným displejem a jeho přijetím mnoha známými jezdci: kromě toho by se carvia mohla nosit podobně jako mario andretti, derek zvon, jíl regazzoni, gilles villeneuve A Jacky ickx.
Přirozeně se preferované opotřebení zápěstí závodníků stalo hlavním představitelem luxusního sportovního chronografu, což je označení, které dnes představuje obrovský rozsah hodinového průmyslu. Tento fakt je poctěn v krátkém filmu, který vypustil herec a závodní jezdec a poprvé režisér patrick dempsey. K Jackovi je „vizuální báseň“ zastřelená dvakrát oscarovým vítězem Janusz kaminski, věnovaným umění nadčasovosti.
Nejnovější iterace vyžaduje více než jen srdce fanoušků tag heuer, jako je dempsey, který se může pochlubit, jako to dělá in-house kalibr, 02, self winding chronograf pohyb, který běží na ‚high beat‘ 4hz po více než 80 hodin, Uchopte do poměrně štíhlých 6,9 mm referencí.
Který je o něco větší než jeho předchůdci na 42mm, to vše nové autuavia je vodotěsné na 100 metrů a je dodáván buď s rozrušeným klasickým koženým řemínkem, nebo náramkem ze šedesáti inspirovaných „korálků rýže“.  TAG HEUER
Tam je také mnoho dalších aspektů a významných rysů repliky TAG HEUER repliky hodinek, která se stala jedním z nejlepších a nejoblíbenějších značkových hodin v našem životě, pokud potřebujete hodinky, jako je tento, jistě je to nejlepší Výběr pro vás.
Tak musím říct, že je dobré jít ještě dalších 55 let.