Tag Heuer vynalezl nové hnutí

Když se repliky hodinek průmysl zaměřuje na nové položky z SIHH 2019, TAG Heuer právě vydal inovativní novou variantu tourbillonu své ikonické značky Carrera, kterou tato značka nazvala „světovou premiérou v falešném hodinářském průmyslu“ – díky vlasové vlásnici ze série nový uhlíkový kompozitní materiál. Revoluční nový vlasový vláček je navržen, patentován a vyroben výhradně firmou TAG Heuer a je tvořen elementárním uhlíkem a nachází se uvnitř kompilace tourbillon ve středu nového Carrera Caliber Heuer 02T Tourbillon Nanograph, který bude oceněn na 25 500 USD.repliky hodinek
Od jeho prvního debutu v roce 1963 došlo k nesčetným variacím Carrery; nicméně pro ty, kteří si chtějí koupit hodinky značky Heuer, to musí být jistě jeden z nejpokročilejších a dekadentních ztvárnění Carrery.
Část hodinek „Nanograph“ je pojmenována z „nanoskopického“ hexagonálního vzoru karbonového kompozitního materiálu z vlasového vlasu, který činí design kusu jako celku. Kostra číselník – obzvláště pozoruhodný rys ve spojení s high-tech materiály a kompilací tourbillon – ukazuje pískované a jemně kartáčované šestiúhelníky na obou pohybových deskách a oscilační hmotnosti, z nichž později byla ošetřena černým PVD povrchem.
Pouzdro 45 mm je vyrobeno z černého titanu, zatímco rám tachometru je vyroben z černého uhlíku. Malé neonově zelené akcenty lze pozorovat po celou dobu repliky hodinek (včetně pohybu), zatímco hliníkové slitinové kolo je osazeno bílými zlatými závažími a zakončeno bílou Super-LumiNova, takže uživatelé ji mohou vidět ve tmě.
„Tento revoluční upgrade TAG Heuer Carrera s pokročilou samo-výzkumnou technologií zvýrazňuje náš odkaz v dosahování dokonalosti hodinářství a dokazuje, že jsme i nadále věrni našim hodnotám výkonnosti, narušení a pokroku,“ říká Stéphane Bianchi, generální ředitel divize hodinářství LVMH a generálním ředitelem společnosti TAG Heuer.
„S touto novou skeletonizovanou falešnou hodinkou v řadě Carrera se snažíme podtrhnout schopnosti TAG Heuer jak v designu, tak v vývoji přesvědčivých pohybů,“ dodává produktový ředitel TAG Heuer Guy Bove. „Carrera Caliber Heuer 02T Tourbillon Nanograph, stejně jako jeho předchozí modely, je silou narušující průmysl repliky hodinek, a to díky své vizuálně brilantní směsi moderních, high-tech estetik a přesných, nádherných rozměrů: punčochy kolekce Carrera pro více než 50 let. let. “