Vaše známé Rolex Submariner Datum

Jak byste očekávali, dostáváme novou verzi Submariner Date s novým 41mm No Date Submariner, ale zatímco No Date Sub přichází pouze s Oystersteel černým ciferníkem a černým rámečkem, 41mm Submariner Date je k dispozici v sedmi konfiguracích, z nichž dvě jsou v moderní klasice nové! Zde je stručný přehled celé kolekce.repliky rolex repliky hodinek
Pro všechny tyto referenční Submariner Dates získáte nové pouzdro o průměru 41 mm, štíhlejší očka a mírně širší náramek. Získáte také Caliber 3235, který má delší 70hodinovou rezervu chodu a vlastní únik Chronergy, což z něj činí oproti předchozímu pohybu vážné zlepšení. Pokud tento pohyb zní povědomě, je to proto, že je to stejné, jaké se používá v ref. Sea-Dweller. 126600 se zobrazením data. 126600.
Nový 41mm repliky Rolex Submariner Date zcela nahrazuje předchozí model Submariner Date a měl by být k dispozici u autorizovaných prodejců ve středu. Buďme upřímní, pokud chcete skvělého Submarinera, teď jste opravdu zkažení. Zejména se mi vždy líbila myšlenka modrého rámečku Sub, ale myslel jsem si, že modrý ciferník je trochu moc. Také křičí „podívej se na mě, mám na sobě bílý a zlatý Submariner“ a nemyslím si, že tato nová, jemnější verze bude. I přes váhu hodinek by to byla moje volba. To znamená, že Kermit může být dílem nadšence ze série, ale počkám si, až uvidím, co lidé řeknou v komentářích, a udělám tam tvrdou linii.
Považuji za velmi zajímavé, že nová řada Submariner je docela částečná vůči modelu Submariner Date. Pouze celočerná verze je k dispozici bez data, zatímco dalších osm modelů přichází s touto další komplikací. To už nějakou dobu platí, ale podtrhuje to skutečnost, že Sub bez datelů je do značné míry čistá hodinka, pocta počátkům Submarineru a její tradice sledování nesmyslných nástrojů. Submariner Date je na druhou stranu praktičtější možností potápění na ploše a Submariners z ušlechtilého kovu vždy měli datumové okno a Cyclops. Zdá se, že zatímco se u Submarinera některé věci změnily, jiné zůstaly stejné.