Speciální nejlepší Patek Philippe Repliky Sledujte tady

repliky hodinekMožná jste si uvědomili, že příští týden proběhne nejvýznamnější veřejná událost roku pro nadšence sledování: Výstava Art of Watches Grand bude na Cipriani 42nd Street od 13. do 23. července. Nemůžeme dostatečně doporučit, aby se někdo závislý na hodinkách snažil udělat to jako replika Patek přináší spoustu kusů vyrobených Patek po celou dobu jeho historie, stejně jako hodinky v kolekci Patek Philippe Museum v Ženevě, které se vrátily k 16. století a samotný úsvit hlídání jako umění. Pokud jste nikdy nebyli v muzeu repliky Patek Philippe repliky hodinek v Ženevě, je to šance vidět významnou část některých nejdůležitějších kusů.
Výstava Art of Watches se ukázala na jiných místech, ale je to poprvé, co je odcestováno do New Yorku, a pro novou verzi York show byla přidána speciální americká historická místnost, která bude obsahovat řadu Pateků, postavy v americké historii. Patří k nim model chronografu, který kdysi vlastnil Joe DiMaggio, stejně jako hodiny z křemenného stolku, které předal prezident John F. Kennedy Willy Brandt, tehdejší starosta Berlína, v roce 1962.
Další dva kusy, které budou součástí výstavy, jsou falešný chronograf rattrapante, který kdysi vlastnil nikdo jiný než samotný vévoda Ellington, a světové hodiny v klenutém skleněném kufříku s osmdesátým hnutím upraveným tak, aby to dokázalo světový časovač od velkého Louisa Cottiera, hodináře, který je považován za vynálezce moderní sofistikovanosti po celém světě.