Vaše nejlepší ležérní hodinky pro muže

Pokud hledáte pánské ležérní hodinky, tuto příručku se vyplatí přečíst. Shromáždili jsme některé z nejznámějších falešných hodinek v oboru, jako jsou Rolex, Omega a Panerai, za ceny, které by mohly pokrýt téměř jakýkoli rozpočet. Bez ohledu na to, jaký bude váš den, věříme, že po procházení naší kolekce neformálních hodinek, budete moci najít luxusní předmět, který odpovídá vašemu životnímu stylu. hodinky
Mezi charakteristické znaky opravdu úžasných každodenních hodinek patří pohodlné pouzdro a náramek (nebo řemínek), spolehlivý pohyb a ciferník, který je snadno čitelný na první pohled – abychom jmenovali alespoň některé. Rolex Air-King 5500 kontroluje všechny krabice požadované od dokonalého ležérního Rolexu s nenáročným designem, odolnou povrchovou úpravou ocel na ocel a pohodlným samonavíjecím pohybem.
Zatímco referenční 5500 je starožitný hodinový strojek, který se poprvé objevil na trhu v padesátých letech, snadno obstojí ve zkoušce času, protože je podpořen dokonalým řemeslným zpracováním Rolex. Bez ohledu na věk bude Air-King 5500 i po mnoho dalších let nabízet spolehlivé hodnoty. Je to také moudrá investiční volba na úvodní úrovni, protože na svém ciferníku nese název Rolex při zachování velmi levné ceny.
Ref. Č. Rolex Air-King 5500 měří průměr 34 mm, což mu umožňuje neuvěřitelně snadné nošení. Dělá subtilní prohlášení s ikonickou korunkou Rolex umístěnou na 12hodinové značce; kompaktní velikost mu však brání předjet zápěstí. Rovněž se snadno zasune pod manžetu těsné košile a vypadá stejně stylově s džíny a tričkem, stejně jako se smokingem.
Hodinky Gold Rolex jsou mezi nadšenci velmi uctívány, protože představují symboly stavu a nabízejí pevný investiční potenciál, zejména na použité úrovni. Day-Date „President“ je jedním z nejznámějších zlatých repliky hodinek Rolex a od té doby, co byla poprvé uvedena na trh v roce 1956, si drží titul vlajkové lodi hodinek značky Rolex. Zatímco zlaté hodinky jsou jedním z nejznámějších seznamů dat, mezinárodně uznávané úspěchy a úspěchy, jako běžné hodinky to nemusí být vaše první volba.
To je místo, kde vstupuje do hry Rolex Day-Date 118139. Tato reference, vytvořená z 18karátového bílého zlata, je o něco méně okázalá a zároveň vyzařuje stejnou eleganci, jakou si mnoho nadšenců Rolex Day-Date přeje. Rovněž se rozhoduje pro pružný kožený náramek, spíše než pro tradiční tříčlánkový náramek President Bracelet, díky kterému je jak trochu více pod radarem, tak o něco snazší na nošení, když se vydáte na den.
Jako moderní Rolex, Ref. 118139 také obsahuje funkce, jako je safírové sklo odolné proti poškrábání na ciferníku a pouzdro Oyster, které je vodotěsné do vzdálenosti 100 metrů. Můžete bezpečně svázat levné hodinky a jít ven. Zahrnuje také pohyb Cal.3155, který používá technologii automatického navíjení, a skládá se z velmi pohodlné funkce duálního rychlého nastavení, která umožňuje uživateli opravit datum nebo nastavení data na číselníku bez zásahu do ukazatele časovače.